Dlaczego my?

Firma remontowa GaMa istnieje na rynku od wielu lat – mamy bardzo dobrą reputację i nigdy nie zawiedliśmy żadnego klienta.
W naszej firmie pracują wyłącznie wykwalifikowani specjaliści, gotowi podjąć się także wszelkich niestandardowych usług remontowo-wykończeniowych. Specjalizujemy się w kompleksowych remontach mieszkań, wykończeniach wnętrz, adaptacjach domów oraz wykonaniu elewacji zewnętrznych. Zajmujemy się także innymi usługami remontowymi jak - rozbudowy, wyburzenia , murowanie. Pracujemy również dla firm i instytucji publicznych: remontujemy i wykańczamy wnętrza biur, hal produkcyjnych, szkół, lokali usługowych, galerii handlowych. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas niezwykle ważne. Zapewniamy profesjonalną i kulturalną obsługę. Służymy fachową pomocą przy wątpliwościach dotyczących projektu, zastosowanych w nim rozwiązań lub materiałów.

Dlaczego warto?

- Świadczymy najwyższej jakości usługi remontowe, zachowując atrakcyjne ceny.
-Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie kompleksowych remontów i wykończeń wnętrz mieszkań i cały czas poszerzamy wiedzę i umiejętności, uczęszczając na profesjonalne szkolenia z zakresu budownictwa mieszkalnego.
-Nie boimy się niestandardowych pomysłów – wykonywaliśmy wiele oryginalnych projektów remontów - usług remontowych, które skończyliśmy z największą precyzją. Nasi eksperci chwaleni są za wytrwałość w dążeniu do celu.
-Zapewniamy kulturalną i profesjonalną obsługę oraz gwarantujmy
Klientom satysfakcję z powierzonych nam prac.

Jak wygląda nasza współpraca z Klientem?

Na początku współpracy staramy się dokładnie poznać oczekiwania Klienta.
W tym celu niezbędne jest spotkanie w miejscu, którego prace remontowo - wykończeniowe będą dotyczyć.Staramy się nie tylko uważnie wysłuchać wymagań Klienta, ale także doradzić w zakresie realizacji powierzonych prac, aranżacji wykańczania wnętrz oraz doboru odpowiednich materiałów. Po określeniu zakresu prac oraz uzgodnieniu terminu, przygotowujemy wstępny kosztorys remontu na bazie cennika naszych usług remontowych, będący podstawą rozliczeń. Po akceptacji wyceny następuje podpisanie umowy. W kwestii płatności jesteśmy elastyczni, jednakże rozliczamy się zawsze za faktycznie wykonane usługi, bez pobierania zaliczek.

Tel: +48 508 101 001

Adres:
Polska, woj.podlaskie
17-200 Hajnówka
Ks. Ignacego Wierobieja 3